Навчання та набір на курси

Увага! Оголошується набір в групи з вивчення іноземних мов (англійської, німецької, французької, італійської)
Увага!

Шановні студенти, викладачі та співробітники!

Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова запрошує вас в групи з вивчення іноземних мов (англійської, німецької, французької, італійської).

Бажаючі зможуть пройти:

  • підготовку до здачі тестів на отримання міжнародних сертифікатів різних типів і рівнів UNIVERSITY of CAMBRIDGE. Заняття проводяться в інтенсивному режимі - 24 години на місяць (12 пар) по спеціальних курсах для сертифіката BEC Preliminary (середній рівень) і BEC Vantage (високий рівень). Час занять кожної групи, а також тривалість підготовки до кожного рівня узгоджуються індивідуально з учасниками групи і викладачем. Заняття ведуть сертифіковані фахівці. Іспит здається в незалежному сертифікаційному Центрі. Сертифікат дає право проведення занять англійською мовою з іноземними студентами, визнається при проходженні стажувань, участі у програмах обміну та партнерської співпраці, участі в міжнародних конференціях і т. д.;
  • курс навчання англійської мови за методикою SMRT з використанням мультимедійних засобів, розробленої нашими партнерами - Canadian College. Після закінчення курсу видається сертифікат.

Підготовку ведуть сертифіковані фахівці міжнародного рівня з використанням традиційних та мультимедійних навчальних посібників.

Формуються групи на корективний курс для всіх рівнів володіння іноземними мовами (починаючи з нульового). Тривалість навчання обговорюється з викладачем.

Початок занять з 1 вересня 2014р.

 

Місце проведення занять - вул. Революції 11.

 

Вартість навчання складає 350 гривень на місяць.

 

Звертатися на кафедру іноземних мов з 10.00-16.00.

 

(кім. 313, центральний корпус ХНУГХ ім.А.Н.Бекетова)

 

Заняття з курсу «Кошторисна справа» з використання програмного комплексу «Будівельні технології - КОШТОРИС»

 ХАРКІВСЬКА НАЦІОНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМ. О.М. БЕКЕТОВА

Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки кадрів і дистанційного навчання

З грудня 2007 року у центрі проводяться заняття з курсу «Кошторисна справа» з використання програмного комплексу «Будівельні технології - КОШТОРИС». Програма рекомендована Мінбудом України для всіх учасників будівництва.

Навчання проводяться викладачами Академії та консультантами розробника програми (ООО «Computer Logic Group»). Слухачі отримують знання з автоматизованих розрахунків кошторисної документації, договірних цін, актів прийняття виконаних робіт та інше.

По закінченню навчання слухачі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації зразка Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та сертифікат фірми-розробника.

Термін навчання 84 години, вартість 1200 грн. За бажанням слухачів заняття проводяться в денний та вечірній час.

Початок занять у міру формування груп.

Наша адреса: м.Харків, вул. Революції,11 (ст.метро “Архітектора Бекетова”)

Факс: 706-15-53

Тел.:706-15-39, 707-31-62

Навчання та позачергова перевірка знань Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж

 Міністерство освіти та науки, молоді та спорту України

ХАРКІВСЬКА НАЦІОНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМ. О.М. БЕКЕТОВА

Харківський національний університет міського господарства проводить навчання та позачергову перевірку знань Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж та змін до них затверджених та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05.03.2007р. за № 197/13464, та 26.01.2010р. № 88/17383, Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду затверджених спільним наказом Мінпаливенерго України від 10.12.2008 за № 620/378 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31.12.2008 за № 1310/16001.

Положення цих Правил поширюються на суб’єктів відносин у сфері теплопостачання (в тому числі, які мають власні джерела теплопостачання), що займаються виробництвом, передачею та постачанням теплової енергії, або є споживачами теплової енергії незалежно від їхньої відомчої належності та форм власності.

Заняття проводяться в міру комплетування груп провідними викладачами академії. По закінченні курсів слухачам видаються посвідчення встановленного зразка.

Вартість навчання одного слухача 300 грн.

Строк навчання чотири дні.

Наша адреса: м.Харків, вул.Революції, 11, ком. 10. (Ст.м.“Архітектора Бекетова”).

Довідки за телефонами: 707-31-62, 706-15-39, 706-15-53.

Навчання та атестація керівних робітників та спеціалістів з питань охорони праці

 Міністерство науки і освіти, молоді та спорту України

ХАРКІВСЬКА НАЦІОНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМ. О.М. БЕКЕТОВА

Галузевий центр з охорони праці при ЦПКПКіДН Харківської національної академії міського господарства, згідно Дозволу № 46.04.30-80.42.0 Державного комітету України з нагляду за охороною праці та листа Територіального управління Держгірпромнагляду у Харківській області від 11.06.2009 р. № 08-02-18\3663, проводить навчання та атестацію керівних робітників та спеціалістів підприємств, організацій з питань охорони праці.

Заняття проводяться по мірі комплектування груп провідними викладачами академії, фахівцями та державними інспекторами з охорони праці.

По закінченню курсів слухачам видаються посвідчення встановленого зразка терміном на 3 роки.

Вартість навчання одного слухача 250,00 грн.

Строк навчання 4 дні.

Адреса ЦПКПКіДН: м.Харків, 61002, вул. Революції,11 (м. “Архітектора Бекетова”)

Довідки за телефоном 706-15-39, ф.706-15-53

Заняття з навчального курсу «Управління житловим фондом».

Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки кадрів і дистанційного навчання при Харківській національній академії міського господарства спільно з Департаментом житлового господарства виконавчого комітету Харківської міської ради проводить заняття з навчального курсу «Управління житловим фондом».

Навчання за даним курсом здійснюється за 85-годинною програмою та 109-годинною програмою при додатковому вивченні Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів (ПТЕЕС).

Програма навчання передбачає лекції, практичні заняття, ділові та рольові ігри, круглі столи з залученням представників ОМС, обслуговуючих підприємств, ОСББ, фахівців та практиків даної тематики, відвідування ОСББ.

Після закінчення занять слухачі отримують документи про підвищення кваліфікації – свідоцтво встановленого державного зразка, сертифікат Департаменту житлового господарства виконавчого комітету Харківської міської ради та посвідчення про навчання та атестацію з ПТЕЕС.

Під час навчання слухачі забезпечуються методичними матеріалами.

Середній термін навчання – 1 місяць.

Довідки за телефоном 706-15-39, ф.706-15-53

Бажаючим записатись на курси звертатись до Департаменту житлового господарства за телефоном 731-46-59


На сайті 9 гостей та 0 користувачів