Курси іноземних мов

ЦЕНТР ІНОЗЕМНИХ МОВ

Центр іноземних мов при центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки кадрів і дистанційного навчання, який проводить навчання зі студентами, аспірантами та викладачами ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Опанування англійською та іншими європейськими мовами на сьогодні одне з найважливіших умінь XXI століття. Знання цих мов дає змогу як студентам та аспірантам, так і викладачам та науковцям збільшити можливості пересування зарубіжним простором, тобто брати участь у партнерських наукових та освітніх проектах із представниками зарубіжних країн, у міжнародних конференціях, здійснювати стажування та навчання за кордоном, проводити заняття в нашому університеті зі студентами-іноземцями та успішно спілкуватися.

Саме тому у Центрі іноземних мов слухачам пропонується навчання англійської, німецької та французької мов загальну, ділову та академічну тематику, а також мов професійного спрямування.

DSC02720 Izobrajenie 018 Izobrajenie 003

Центр здійснює підготовку слухачів для отримання міжнародних сертифікатів Кембриджського університету. Заняття проходять в інтенсивному режимі: 24 годинина місяцьза спеціальними курсамидля одержання сертификата BEC Preliminary (середній рівень) і BEC Vantage (високий рівень) та сертифіката FCE. Тривалість підготовки до кожного рівня погоджується індивідуально зі слухачами та викладачем.Тест складається в незалежному Сертифікаційному центрі.Сертифікат дає право викладати англійською мовою іноземним студентам, визнається під час проходження стажування, участі в програмах обміну та в міжнародних конференціях.Одинадцять викладачів нашого університету вже отримали сертифікати BEC Vantage та BEC Preliminary.

DSCN1326 IMG 2795 IMG 2790

В рамках партнерського проекту із Канадським коледжем англійської мови (м. Ванкувер, Канада) викладачі Центру мають право здійснювати викладання англійської мови загального спрямування та професійної англійської мови за програмою сучасного мультимедійного курсу SMRT. Після закінчення кожного рівня навчання слухачі отримують сертифікат Канадського коледжу англійської мови, який визнається канадськими вишами та науковими організаціями.

У Центрі іноземних мов також пропонується курс з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та поглибленого вивчення англійської, німецької та французької мов для учнів шкіл, ліцеїв та коледжів – майбутніх абітурієнтів нашого університету.

Заняття в центрі проводять сертифіковані спеціалісти;

IlenkoІльєнко Олена Львівна – завідувач кафедри іноземних мов, доцент, кандидат філологічних наук.

BugaevaБугаєва Вікторія Юріївна – викладач кафедри іноземних мов.

MoshtagМоштаг Євгенія Сергіївна – старший викладач, кафедри іноземних мов.

Зубенко Світлана Олександрівна –викладач кафедри іноземних мов.

Групи формуються для всіх рівнів володіння іноземними мовами (починаючи з нульового).

Вартість навчання на 1.09.2014 р. – 350 гривень на місяць.

 

Наша адреса:

61002, м. Харків, вул. Революції, 11, кім.8,10,

(ст. метро Архітектора Бекетова),

Тел/Факс 706-15-53,

Тел. 706-15-39, 706-15-55,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


На сайті 124 гостя та 0 користувачів